Ovim povodom Marco Lucet, predstavnik UNICEF-a u našoj zemlji naglašava kako ovaj memorandum traje pet godina do 2030. godine i predstavlja važan okvir institucionalne saradnje UNICEF-a i Grada Bihaća…
U Gradskoj upravi Bihać danas je potpisan Memorandum o razumijevanju između Grada Bihaća i UNICEF-a u Bosni i Hercegovini.
Saradnju su ozvaničili gradonačelnik Bihaća Elvedin Sedić i predstavnik UNICEF-a u našoj zemlji, Marko Lucet, s ciljem stvaranja sigurnijeg, zdravijeg i pravednijeg okruženja za djecu ali i pripadnike najranjivije kategorije društva.


