Šuhret Fazlić, bivši gradonačelnik Bihaća najavio kandidaturu za Predsjedništvo BiH

Šuhret Fazlić, bivši gradonačelnik Bihaća i osnivač Pokreta za modernu i aktivnu Krajinu (PoMAK), potvrdio je da je najbliži odluci da bude kandidat ove političke opcije za člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine.

Šuhret Fazlić, bivši gradonačelnik Bihaća i osnivač Pokreta za modernu i aktivnu Krajinu (PoMAK), potvrdio je da je najbliži odluci da bude kandidat ove političke opcije za člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine.

Tekst se nastavlja ispod reklame

On je i prije nekoliko mjeseci odbio biti premijer Unsko-sanskog kantona o čemu se nije detaljno oglašavao.

Ukoliko do kandidature dođe, Unsko-sanski kanton bi, nakon dužeg perioda bez takvih političkih ambicija, mogao dobiti svog predstavnika u utrci za Predsjedništvo BiH, navodi BHRT.

Do sada su svoju kandidaturu za člana Predsjedništva BiH iz reda bošnjačkog naroda potvrdili Semir Efendić (SBiH) i Denis Bećirović (SDP) te je tu mogućnost najavio i Ramo Isak (Snaga naroda).

POVEZANO

ZADNJE VIJESTI