Alkotestiranjem je utvrđeno da je imao 1,41 promil alkohola u organizmu, saopćeno je iz PU Banja Luka
Pripadnici Policijske uprave Banja Luka uhapsili su jučer N. S. iz Banje Luke zbog prekršaja “Vršenje fizioloških potreba i pokazivanje spolnog organa”, kao i zbog kršenja odredbi Zakona o osnovama sigurnosti saobraćaja na putevima u Republici Srpskoj.
Kako je saopćeno iz Policijske uprave Banja Luka, muškarac se u vidno alkoholiziranom stanju kao pješak kretao kolovoznom trakom te pritom pokazivao spolni organ.
– Alkotestiranjem je utvrđeno da je imao 1,41 promil alkohola u organizmu, saopćeno je iz PU Banja Luka.
O slučaju je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjoj Luci, Odjeljenje za prekršaje.


