Bihać organizuje javno gledanje večerašnje utakmice Engleska – Hrvatska

Nakon što je u Zagrebu organizovan javni prenos utakmice fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine na Svjetskom prvenstvu, sličan sportski događaj bit će upriličen i u Bihaću.

Kako su objavili organizatori, u srijedu će na košarkaškom igralištu “Bigram” u Bihaću biti organizovan javni prenos susreta između Engleske i Hrvatske, koji se igra u okviru grupne faze Svjetskog prvenstva 2026. godine.

Tekst se nastavlja ispod reklame

Ovim događajem Bihać simbolično “uzvraća” Zagrebu na podršci koju su hrvatski građani pružili reprezentaciji Bosne i Hercegovine tokom njenog prvog meča na Mundijalu.

Organizatori pozivaju građane da dođu na trg, ponesu dobro raspoloženje i zajedno uživaju u jednoj od najzanimljivijih utakmica dosadašnjeg dijela prvenstva.

Podsjetimo, uoči utakmice Bosne i Hercegovine i Kanade, javni prijenos bio je organizovan i na zagrebačkom Trgu bana Jelačića, gdje su brojni građani pratili nastup Zmajeva i pružili podršku bh. reprezentaciji.

Očekuje se da će se u Bihaću u srijedu okupiti veliki broj ljubitelja fudbala, koji će imati priliku zajednički pratiti duel dvije evropske reprezentacije na najvećem fudbalskom događaju.

POVEZANO

ZADNJE VIJESTI