34 godine bez odgovornosti za zločin nad 19 nevinih mještana sela Kenjari u Općini Sanski Most. 20 muškaraca u dobi od 15-75 godina zarobile su dojučerašnje komšije, strijeljali, a zatim i zapalili. Od njih 20 ovaj zločin kao jedini svjedok preživio je Besim Fatić.
Udruženje logoraša ove općine, posjetom mjestu bivše masovne grobnice na lokalitetu Kasapnice, manifestacijom “Da se ne zaboravi”, obilježilo je godišnjicu zločina koji se desio, te 1992. godine.


