Edin Džeko proslavio plasman na Mundijal uz Tifinu “Grbavicu” i poručio: Volim te Željo!

Najbolji bosanskohercegovački nogometaš svih vremena Edin Džeko je nakon proslave ispred Vječne vatre nastavio sa proslavom velikog uspjeha bh. nogometa.

Proslava se nastavila u jednom ugostiteljskom objektu u Sarajevu gdje su mu društvo pravile kolege iz reprezentacije.

Tekst se nastavlja ispod reklame

Dijamant je plasman na Mundijal proslavio uz stihove kultne pjesme Mladena Vojičića Tife “Grbavica” koju su pjevali i njegovi saigrači iz nacionalne selekcije.

Za kraj je Dijamant poručio “Volim te Željo” te tako izazvao pozitivne komentare ljubitelja nogometa koji navijaju za Plave s Grbavice.

Proslavu Edina Džeke možete vidjeti u videoprilogu koji se nalazi u tekstu.

POVEZANO

ZADNJE VIJESTI