Predsjednik SAD-a Donald Trump uputio je oštro upozorenje Iranu, poručivši da je ovo “posljednja prilika” za Teheran da pristane na sporazum o nuklearnom programu te je zaprijetio teškim posljedicama ako se dogovor ne postigne.
Trump je to rekao u razgovoru za Fox News, a njegove izjave prenio je dopisnik Trey Yingst, koji je s njim, kako tvrdi, razgovarao oko 20 minuta. Kako navodi Yingst, Trump je ponovio prijetnje napadima na iransku infrastrukturu, uključujući mostove i elektrane, što je već ranije objavio i na društvenim mrežama.
U razgovoru vođenom danas, Trump je bio direktan.
Ako ne potpišu taj sporazum, cijela će zemlja odletjeti u zrak – rekao je predsjednik tvrdi Foxov Yingst.
Fox News ističe kako je Trump naglasio da je ovo posljednja prilika za Iran i obećao da neće ponoviti istu pogrešku kao bivši predsjednik Obama.


