Veliko nevrijeme pogodilo Krajinu: Uništeno više desetina automobila, led prekrio ulice

Veliko nevrijeme pogodilo je danas Unsko-sanski kanton, a najgore je prošao Bihać.

Jedan od vlasnika rent a car kuće, koja se nalazi tri kilometra od centra grada, kazao je za Klix.ba da mu je grad uništio više od 30 automobila.

Tekst se nastavlja ispod reklame

Kako nam je rekao, uništena je i brojna imovina, kako njemu tako i u komšiluku.

Prema dostupnim informacijama, grad je padao nepunih deset minuta, ali je zbog svoje jačine i veličine zrna izazvao veliku štetu. Ulice grada su u kratkom roku bile prekrivene slojem leda.

Nevrijeme u Bihaću

Nevrijeme u Bihaću

Još krupniji grad padao je u samom centru grada i napravio ogromnu štetu, koja će tek biti poznata.

POVEZANO

ZADNJE VIJESTI